Planet 1G SFP (LC, SM)-20km fiber module

Šifra: PLT-MGB-LX

Jamstvo (mj): 36

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Planet MGB-LX – Single-Mode SFP 1000Base-LX mini-GBIC module Connector LC Wavelength 1310nm Max Distance up to20 km Operating Temperature 0 60 degrees C

183,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Planet 1G SFP (LC, SM)-20km fiber module”

Još nema recenzija.