MaxLink 1.25G SFP HP optical module (SM, LC)-20km

Šifra: MXL-ML-S31D-20-HP

Jamstvo (mj): 36

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


MaxLink ML-S31D-20-HP, 1.25G SFP optical HP module, Single Mode, 1310nm, max distance up to 20km, 2x LC UPC connector, DDM

100,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “MaxLink 1.25G SFP HP optical module (SM, LC)-20km”

Još nema recenzija.