Planet 100Mbps SFP (LC, MM)-2KM fiber module

Šifra: PLT-MFB-FX

Jamstvo (mj): 34

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Planet MFB-FX – Multi-Mode SFP 100Base-FX Module LC Connector 1310nm wavelength Max Distance up to 2 km Operating Temp 0 to 60 degrees C

186,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Planet 100Mbps SFP (LC, MM)-2KM fiber module”

Još nema recenzija.