Tehničke značajke
| CPUgen | 9th Generation |
| CPU | Intel Core i3 9300 (8M Cache, 3.70 GHz up to 4.30 GHz) |
| Stanje proizvoda | Vrlo dobro |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HDD | 256GB SSD PCIe |
| Optički uređaj | bez uređaja |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Proizvođač | HP |
| Boja | crno-srebrna |
| Kućište | Small Form Factor |
| USB 3.1 | 6x USB 3.1 port |
| USB 2.0 | 4x USB 2.0 port |
-
PCI Express x16 slot -
PCI Express x1 slot -
Serijski port -
VGA 15-pin (D-SUB) Port -
DVI -
DisplayPort -
HDMI Port -
USB Type-C port

Još nema recenzija.