Tehničke značajke
| CPU | Intel Core i7 10700 (16M Cache, 2.90 GHz up to 4.80 GHz) |
| Stanje proizvoda | Vrlo dobro |
| RAM | 16GB DDR4 |
| HDD | 256GB SSD PCIe |
| Optički uređaj | bez uređaja |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Proizvođač | FUJITSU |
| Boja | crna |
| Kućište | Small Form Factor |
| USB 2.0 | 5x USB 2.0 port |
| USB 3.0 | 4x USB 3.0 port |
| CPUgen | 10th Generation |
-
PCI Express x16 slot -
PCI Express x4 slot -
PCI Express x1 slot -
PCI slot -
VGA 15-pin (D-SUB) Port -
DVI -
DisplayPort -
HDMI Port -
Serijski port -
Paralelni port

Još nema recenzija.