Tehničke značajke
| CPUgen | 8th Generation |
| CPU | Intel Core i5 8500T (9M Cache, 2.10 GHz up to 3.50 GHz) |
| Stanje proizvoda | Vrlo dobro |
| RAM | 8GB SO-DIMM DDR4 |
| HDD | 256GB SSD |
| Optički uređaj | bez uređaja |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Proizvođač | FUJITSU |
| Boja | crna |
| Kućište | Desktop Mini |
| USB 2.0 | 2x USB 2.0 port |
| USB 3.0 | 6x USB 3.0 port |
-
PCI Express x16 slot -
PCI Express x4 slot -
PCI Express x1 slot -
PCI slot -
VGA 15-pin (D-SUB) Port -
DVI -
DisplayPort -
HDMI Port -
Serijski port -
Paralelni port -
USB Type-C port -
M.2 Slot

Još nema recenzija.