Tehničke značajke
| CPUgen | 8th Generation |
| CPU | Intel Core i7 8700 (12M Cache, 3.20 GHz up to 4.60 GHz) |
| Stanje proizvoda | Vrlo dobro |
| RAM | 16GB DDR4 |
| HDD | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Optički uređaj | DVD-RW |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Proizvođač | HP |
| GPU | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Boja | crna |
| Kućište | WorkStation |
| USB 2.0 | 2x USB 2.0 port |
| USB 3.1 | 6x USB 3.1 port |
-
PCI Express x16 slot -
PCI Express x8 slot -
PCI Express x4 slot -
PCI slot -
VGA 15-pin (D-SUB) Port -
DVI -
DisplayPort -
HDMI Port -
Serijski port -
Paralelni port -
M.2 Slot

Još nema recenzija.