Planet 1G SFP (LC, MM)-550m fiber module

Šifra: PLT-MGB-SX

Jamstvo (mj): 36

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Planet MGB-SX – Multi-Mode SFP 1000Base- SX mini Gigabit transceiver module LC Connector Wavelength 850nm Max Distance up to 550m Operating Temp 0 60 degrees C

150,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Planet 1G SFP (LC, MM)-550m fiber module”

Još nema recenzija.