PHILIPS Monitor Evnia 3000 27M2N3501PA 27" Fast IPS, 2560×1440 (QHD), 240Hz (260Hz OC), 0.3ms MPRT (1ms GtG), Adaptive Sync, HDR10, 2xHDMI, 1xDP, Speakers, Full Ergo, 3y
Šifra: 27M2N3501PA/00
Jamstvo (mj): 36
Dostupnost:
Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!
SKU: 27M2N3501PA/00 Kategorija: Brand:
Na temelju 0 recenzija
0.0 sveukupno
0
Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “PHILIPS Monitor Evnia 3000 27M2N3501PA 27" Fast IPS, 2560×1440 (QHD), 240Hz (260Hz OC), 0.3ms MPRT (1ms GtG), Adaptive Sync, HDR10, 2xHDMI, 1xDP, Speakers, Full Ergo, 3y”