NFO Fiber optic pigtail SC APC, SM, G.657A2, 900um, 2m, 12 pack

Šifra: NFO-PIGSC-21030

Jamstvo (mj): 24

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Fiber optic pigtail – SC APC, SM, G.657A2, 900um, 12 colors, 2m

17,00

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Usporedi

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Fiber optic pigtail SC APC, SM, G.657A2, 900um, 2m, 12 pack”

Još nema recenzija.