NFO Connector – fiber optic fast connector, SM 9 125, SC APC

Šifra: NFO-CON-40003

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Connector – NFO Connector – fiber optic fast connector, SM 9 125, SC APC, for terminating singlemode fibers without welding

26,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Connector – fiber optic fast connector, SM 9 125, SC APC”

Još nema recenzija.