NaviaTec 10m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4410

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NaviaTec FOP4410 – Fiber Optic Patch Cord SC UPC-SC UPC Single-Mode Duplex 10,0 m

27,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NaviaTec 10m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord”

Još nema recenzija.