DS-2XS6K02-C36S80
Šifra: 79733
Dostupnost:
Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!
DS-2XS6K02-C36S80
DS-2XS6K02-C36S80 SOLARNI PANEL
• 80W
• Punjiva litijeva baterija od 360Wh
• IP66 zaštita
• Sučelje: 1x RS-485
• Dimenzije: 640.4 mm × 735.9 mm × 760 mm