Ubiquiti Networks U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair

Šifra: UBQ-UF-SM-10G-S

Jamstvo (mj): 24

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S – U Fiber Single-Mode SFP BiDi Fiber Module 1-pair (1) LC connector type TX wavelength Blue 1270nm Yellow 1330nm RX wavelength Blue 1330nm Yellow 1270nm 10Gbps SFP data rate Max Cable Distance supported up to 10 km

1.449,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Ubiquiti Networks U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair”

Još nema recenzija.