Ubiquiti Networks LC-LC MM OM3, Duplex, 3,0m Fiber Patch Cable

Šifra: UBQ-UOC-3

Jamstvo (mj): 24

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Ubiquiti Networks UOC-3.0 – Ubiquiti UniFi 3m Fiber Patch Cable Turquoise LC to LC Multi-Mode Duplex OM3

86,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Ubiquiti Networks LC-LC MM OM3, Duplex, 3,0m Fiber Patch Cable”

Još nema recenzija.