Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable…

Šifra: TRN-OM44-3L

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Transmedia OM 44-3 – Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: aqua Each cable packed in a polybag, with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 3 m

87,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable…”

Još nema recenzija.