Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 3m

Šifra: TRN-OM41-3L

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Transmedia OM 41-3 – Fibre optic Patch cable OM4 LC-LC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: Heather violet Each cable packed in a polybag With test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 3 m

86,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 3m”

Još nema recenzija.