Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 2m

Šifra: TRN-OM44-2L

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Transmedia OM 44-2 – Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: aqua Each cable packed in a polybag with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 2 m

78,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 2m”

Još nema recenzija.