Planet Industrial 100Mbps SFP (LC, MM)-2km, fiber module (-40 to 75 C)

Šifra: PLT-MFB-TFX

Jamstvo (mj): 60

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


Planet MFB-TFX, Industrial Switch Multi-Mode 100Mbps SFP fiber transceiver. LC Connector. 1310 nm. Max Distance up to 2KM. Wide Operating Temp (-40 to 75 C) for industrial switches

234,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “Planet Industrial 100Mbps SFP (LC, MM)-2km, fiber module (-40 to 75 C)”

Još nema recenzija.