NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m

Šifra: NFO-PCSSM-05054

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Patch cord – SC APC-SC APC Singlemode 9 125 G.657A1 Simplex 1m

42,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m”

Još nema recenzija.