NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 2mm, LSZH, 10m

Šifra: NFO-PCSSM-05028

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Patch cord – LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 2mm, LSZH, 10m

71,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 2mm, LSZH, 10m”

Još nema recenzija.