NFO Patch cord, LC-LC, Multimode 50 125, OM3, 3mm, Duplex, 2m

Šifra: NFO-PCDOM3-12010

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Patch cord – LC UPC-LC UPC, Multimode 50 125, Fiber type: OM3, Cable diameter 3mm, Duplex, 2m

84,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Patch cord, LC-LC, Multimode 50 125, OM3, 3mm, Duplex, 2m”

Još nema recenzija.