NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m

Šifra: NFO-PCDSM-15125

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Patch cord – LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m

34,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m”

Još nema recenzija.