NFO Fiber optic pigtail SC UPC, SM, G.657A1, 900um, 3m

Šifra: NFO-PIGSC-21029

Jamstvo (mj): 24

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Fiber optic pigtail – SC UPC, SM, G.657A1, 900um, PVC Shell, 3m

20,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Fiber optic pigtail SC UPC, SM, G.657A1, 900um, 3m”

Još nema recenzija.