NFO Fiber optic pigtail LC UPC, SM, G.652D…

Šifra: NFO-PIGLC-21032

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Fiber optic pigtail – LC UPC, SM, G.652D, 900um 1.5m, 12pcs

199,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Fiber optic pigtail LC UPC, SM, G.652D…”

Još nema recenzija.