NFO Fiber optic pigtail LC APC, SM, G.657A1, 900um, 1,5m

Šifra: NFO-PIGLC-21023

Jamstvo (mj): 12

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


NFO Fiber optic pigtail – LC APC, SM, G.652D, 900um 1,5m

26,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “NFO Fiber optic pigtail LC APC, SM, G.657A1, 900um, 1,5m”

Još nema recenzija.