MikroTik 10G SFP module (LC, MM)-300m, 850nm

Šifra: MIK-S+85DLC03D

Jamstvo (mj): 24

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


MikroTik S 85DLC03D, 10G SFP transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections, compatible with CCR1036-8G-2S and CCR1036-8G-2S EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

419,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “MikroTik 10G SFP module (LC, MM)-300m, 850nm”

Još nema recenzija.