MaxLink 10G SFP optical module, (LC,SM)-10km Cisco Compatible

Šifra: MXL-ML-S+31D-10

Jamstvo (mj): 36

Dostupnost:

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!


MaxLink ML-S 31D-10 – 10G SFP optical module SM 1310nm 10 km 2x LC connector DDM Modules are compatible with all MikroTik and Ubiquiti Networks products and with others marked as “Cisco compatible”.

178,00kn

Dostupno kod dobavljača. Isporuka 3-5 dana!

Na temelju 0 recenzija

0.0 sveukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će napisati recenziju proizvoda “MaxLink 10G SFP optical module, (LC,SM)-10km Cisco Compatible”

Još nema recenzija.