Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable…

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable…

65,00kn

Transmedia OM 42-2 – Fibre optic Patch cable OM4 SC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: aqua Each cable packed in a polybag With test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 2 m

SKU: TRN-OM42-2L Kategorija: Brand: Jamstvo: 12 mjeseci
  • Dodatne informacije
  • Recenzije (0)

Dodatne informacije

Weight 0.05 kg

Recenzije

Još nema recenzija.


Budite prvi koji će recenzirati “Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable…”

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.