Transmedia Fiber optic MM OM4 Duplex Patch cable…

Transmedia Fiber optic MM OM4 Duplex Patch cable…

57,00kn

Transmedia OM 44-1 – Fiber optic OM4 Patch cable LC-SC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: aqua Each cable packed in a polybag, with test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 1 m

SKU: TRN-OM44-1L Kategorija: Brand: Jamstvo: 12 mjeseci
  • Dodatne informacije
  • Recenzije (0)

Dodatne informacije

Weight 0.02 kg

Recenzije

Još nema recenzija.


Budite prvi koji će recenzirati “Transmedia Fiber optic MM OM4 Duplex Patch cable…”

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.